Tutaj powinien być opis

Dzień Kobiet

9 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie klasy IV deklamowali wiersze poświęcone płci pięknej, w ciepłych słowach podkreślili rolę kobiet w życiu rodzinnym i społecznym oraz przedstawili kilka ciekawostek na ich temat. Swoje wystąpienie uatrakcyjnili pokazem tanecznym, a także licznymi dedykacjami muzycznymi. Następnie złożyli wszystkim paniom życzenia oraz rozdali drobne upominki. Uroczystość swoją obecnością uświetnili rodzice uczniów. Po części artystycznej wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Akademię przygotowali: p. Dorota Osowska, p. Andrzej Błażejewski oraz p. Katarzyna Włodarska.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!