Tutaj powinien być opis

Ochrona przed koronawirusemDrogi uczniu!

Pamiętaj żeby przestrzegać podstawowych zasad higieny - myj często ręce z użyciem ciepłej wody i mydła i zasłaniaj się podczas kaszlu czy kichania! Instrukcja w jaki sposób prawidłowo myć ręce znajduje się w załącznikach. 

 

Drogi rodzicu!

  •  Nie posyłaj do szkoły lub przedszkola przeziębionych i chorych dzieci!


  • Jeśli Twoje dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoś się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.


  • Najbliższa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna znajduje się w Łowiczu:


Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna

99-400 Łowicz, ul. Podrzeczna 24
tel.: +48 46 837 64 94
tel.: +48 46 837 35 00
fax: +48 46 830 32 61
e-mail: psse.lowicz@pis.gov.pl
www.psse.lowicz.pl

 

  • Jeśli jesteś opiekunem dziecka do 8. roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy ci się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368);

 

 

Jeśli nie mieliście kontaktu z osobą chorą nie ma powodu do obaw!

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!