Tutaj powinien być opis

"Doradztwo zawodowe" w PP w Chąśnie

Przedszkolaki kiedyś dorosną i będą musieli wybrać swoją drogę zawodową. "Ciocia", czyli wychowawczyni z Punktu Przedszkolnego w Chąśnie pani Agnieszka Skierska, postanowiła troszeczkę pomóc swoim podopiecznym i zaprosiła do przedszkola dwie panie z dwóch różnych zawodów. Pierwsza pani, prowadząca sklep z odzieżą i artykułami BHP, przywiozła i pokazała dzieciom do czego są potrzebne takie artykuły oraz jak ważne jest bezpieczeństwo i higiena w pracy. Maluchy z zapałem i zainteresowaniem przymierzały, dotykały i oglądały przywiezione artykuły. Druga pani łączy przyjemne z pożytecznym pracując jako kosmetolog. Pani ,,kosmetyczka'' omówiła na czym polega jej praca i również pokazała dzieciom swój asortyment oraz narzędzia za pomocą których jej klientki stają się piękniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Dzieciaki miały dużo frajdy poznając nowe zawody i kto wie, może któraś z pań zainspirowała ich przyszłą ścieżkę zawodową

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!