Tutaj powinien być opis

Podsumowanie wyników w nauce

Dziś (05 lutego 2020 roku) Samorząd Uczniowski podsumował wyniki w nauce za I półrocze roku szkolnego. Uczniowie z klas IV-VIII, którzy uzyskali najwyższe średnie (nie otrzymując przy tym ocen półrocznych niższych niż dobra (4)), otrzymali od SU bony, które będą mogli wykorzystać w dowolnym momencie w trakcie trwania bieżącego półrocza. Bony umożliwiają m.in. napisanie kartkówki z zeszytem, czy też zwalniają ucznia z odpowiedzi ustnej. Stanowią tym samym przydatny oręż w zmaganiach w II semestrze. Wyróżniono też młodszych uczniów z klasy I i II - w nagrodę otrzymali oni książki, które z pewnością będą krzewić kulturę czytelnictwa wśród tych młodych i ambitnych istot. Nowością oraz wyjątkową nobilitacją był także przechodni Puchar Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce. Otrzymała go klasa IV, której średnia za I półrocze górowała nad resztą klas i wyniosła 4,27. Zobaczymy na jak długo puchar zagości w progach "czwartaków"! Oprócz tego dzięki uprzejmości Rady Rodziców klasa otrzymała dofinansowanie dowolnego wydarzenia klasowego. Takie nagrody to przyjemny dodatek do trudu, który uczniowie włożyli w naukę w I półroczu. Pamiętajmy, że uczymy się jednak dla samych siebie i cytując słowa Jana Pawła II - "Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali!".

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!