Tutaj powinien być opis

Najmłodsi obejrzeli "Piotrusia Pana"

26 września 2019 roku uczniowie klas O, I i II, obejrzeli w Kinie POLONEZ w Skierniewicach, przedstawienie pt: „Piotruś Pan” wystawione przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.W szczęśliwym domu państwa Darlingów pojawił się Piotruś. To wieczny chłopiec, który nigdy nie chce dorosnąć, obdarzony niezwykłymi talentami mieszkaniec Nibylandii. Tam zabiera Wandę, córkę państwa Darlingów. Chce, żeby zobaczyła świat, którym nie rządzą znane jej prawa. W Nibylandii przeżyli moc wspaniałych przygód, ale także musieli zmierzyć się z groźnym kapitanem Hakiem. Dzieci oglądały sztukę z dużym zainteresowaniem. Od czasu do czasu bardzo entuzjastycznie reagowały na pełne humoru dialogi i zachowania bohaterów. Porywały je rytmiczne piosenki w wykonaniu aktorów. Na koniec posypały się gromkie brawa dla bajkowych postaci. Wyjazd na spektakl uczniom, z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, zorganizowały wychowawczynie: Alicja Muras, Zofia Laskowska i Katarzyna Bogucka.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!