Tutaj powinien być opis

Olimpiada Wiedzy Religijnej

Po raz kolejny  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Olimpiadzie Wiedzy Religijnej.  W tym roku do udziału w konkursie zgłosili się uczniowie klasy III gimnazjum.  Tegoroczny temat Olimpiady to POWOŁANIE DAR I TAJEMNICA. Pytania kim jestem?, dlaczego żyję?, co jest celem mojego życia?, zadaje sobie każdy z nas, zwłaszcza młody człowiek, który szuka swojego miejsca w świecie. Poprzez udział w olimpiadzie a przede wszystkim poprzez zapoznanie się z obowiązującą lekturą, nasza młodzież mogła zastanowić się nad swoim powołaniem oraz zadaniami, jakie stawia przed nimi nie tylko świat ale również Pan Bóg.

W etapie szkolnym najlepsza okazała się Kinga Rusek, Natalia Gać i Bartosz Wojciechowski.

Ogromnie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!