Tutaj powinien być opis

"Niech żyje bal..."

            19 stycznia 2019 r. odbył się pierwszy w historii szkoły bal gimnazjalny i ósmoklasistów. Z powodu żałoby narodowej impreza została przesunięta z godziny 16.00 na 18.00 i na początku minutą ciszy uczczono pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zanim na pięknie udekorowanej sali padły słowa pani Dyrektor „Poloneza czas zacząć…”, uczniowie w swoim wystąpieniu podziękowali nauczycielom i rodzicom za wychowanie,  przekazaną wiedzę, uśmiech, ciepłe słowa… Podkreślili, że to dzięki nauczycielom zrozumieli iż „dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Głos zabrał również Wójt Gminy Chąśno Dariusz Reczulski, Dyrektor szkoły Dorota Osowska i przedstawiciel Rodziców pani Łucja Sierota. Wszyscy życzyli młodzieży pomyślnie zdanych egzaminów i udanej zabawy. Po wspaniale zatańczonym polonezie zaproszeni goście, rodzice i uczniowie udali się na przygotowany poczęstunek, a po nim tańce, hulanki swawole …
          Bal gimnazjalny i ósmoklasistów 2019 był niezwykłym, radosnym i przyjemnym
wydarzeniem, które w pewnym sensie zwieńczyło cały okres nauki. Niech jego
wspomnienia przetrwają jak najdłużej i pozostawią w naszej pamięci niezapomniane przeżycia. Pomysłodawcą imprezy była pani Łucja Sierota i grupa rodziców z klasy ósmej i trzeciej gimnazjum.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!