Tutaj powinien być opis

Julia Wojda z klasy III zdobyła wyróżnienie w konkursie kolęd

W dniach 18 – 19 stycznia 2019r, w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach odbył się XVI Festiwal Kolęd i Pastorałek – Domaniewice 2019r. obejmujący swym zasięgiem dzieci i młodzież z terenu powiatu łowickiego, skierniewickiego, brzezińskiego, zgierskiego, łęczyckiego i kutnowskiego. Naszą szkołę reprezentowała Julia Wojda, którą do występu przygotowała wych. Alicja Muras.

Uczennica z klasy III szkoły podstawowej Julia Wojda zdobyła wyróżnienie śpiewając pastorałkę – „Jezu, Boże Dziecię”. Akompaniowała jej grą na skrzypcach, siostra,  Karolina Wojda z klasy VII. W tej kategorii wiekowej, klas I – III, do konkursu zostało zgłoszonych 20 solistów i 4 duety. Występy oceniała komisja w składzie:

 przewodnicząca – Barbara Słabicka – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, chórmistrz, trener wokalny;

członek – Janusz Kwiatosiński – absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, muzyk:  aranżer, kompozytor, dyrygent, wokalista, gitarzysta;

członek – Krzysztof Raczyński – wybitny akordeonista. Ma na swoim koncie wiele koncertów solowych i zespołowych w kraju i za granicą, między innymi  z Krystyną Prońko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!