Tutaj powinien być opis

ANDRZEJKI W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

30 listopada  przyleciała na specjalnym sprzęcie wróżka z Łysej Góry do dzieci z przedszkola. Na początek zaczarowała dzieci , by uważnie słuchały wróżki, która przygotowała dla dzieci specjalne wróżby. Zaczynając wróżby od tradycyjnego lania wosku przez dziurkę klucza i co z tego wyszło w wyobraźni dzieci wirowały różne myśli. Potem celowanie 1 grosikiem do miski z wodą na szczęście oczywiście. Następnie dla zabawy taniec na gazecie, składanej w coraz mniejsze kawałki  i wiązanie supełków na sznurku ile supełków na sznurku tyle lat szczęścia.  Na zakończenie dzieci malowały kolorowankę farbami kota Euzebiusza przyjaciela wróżki. Cudowne pożegnanie i fuul szczęścia dla wszystkich.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!