Tutaj powinien być opis

Ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów

W czwartek 29 listopada 2018 r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Błędowie przeżywali uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia. W tej ważnej chwili dzieciom towarzyszyli rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie klas O-VI.

Uczniowie  zaprezentowali zebranym przygotowany na tę okoliczność montaż słowno-muzyczny. Następnie dokonały uroczystego ślubowania, a aktu pasowania dokonała pani dyrektor. Na twarzach pierwszoklasistów widać było powagę i dumę, a na twarzach rodziców i gości wzruszenie i radość.

 Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało legitymację szkolną, dyplom, książeczki, grę planszową, notesy i ołówki oraz słodycze.

To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Przed uczniami klasy I czas wytężonej nauki, zdobywania wiedzy, poznawania świata i odkrywania pasji oraz zawiązywania przyjaźni.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ