Tutaj powinien być opis

ZDROWE KANAPKI W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

Jak przystało na szkołę promującą zdrowie przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego robiły zdrowe, wiosenne kanapki. 
Dzieci poprzynosiły wszystkie produkty niezbędne do zrobienia wiosennych kanapek . Zdrowe warzywa, chudziutka wędlinka, serek biały, żółty. szczypiorek. Najlepszą frajdą okazało się robienie tych kanapek samemu, smarowanie masłem lub serkiem wyszło nie lada wyzwaniem dla niektórych dzieci. Jednak później jedzenie takich zdrowych pyszności dało wiele satysfakcji smakowej dla podniebienia dzieci.
  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ