Tutaj powinien być opis

SALA EDUKACYJNA OGNIK DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Wszystkie przedszkola odwiedzają w Łowiczu Straż Pożarną my też. Odwiedziliśmy Salę Edukacyjną OGNIK i bardzo dużo się dowiedzieliśmy, np. jak strażacy rozpoczynają swoją zmianę, ile czasu mają na przebranie się w razie alarmu, co trzeba robić w danej sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu, jak zachować się w czasie pożaru lub w czasie zadymienia. 
Pan Strażak bardzo dużo informacji przekazał dzieciom, niektóre przedszkolaki wiedziały jak wygląda czujnik dymy, jaki jest numer alarmowy Straży Pożarnej. Na fantomie był pokaz masażu serca i sztucznego oddychania dla dziecka inaczej i dla dorosłej osoby też inaczej. Dużo pozytywnych informacji...jak mówi przysłowie ,,Czego Jaś się nie nauczy....tego Jan nie będzie umiał''. Za tak obszerny temat przedszkolaki wraz z ciociami podziękowały strażakom Dyplomem podziękowania i słodkościami.
  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ