Tutaj powinien być opis

KĄCIK PRZYRODY W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

W Punkcie Przedszkolnym przyszedł czas na założenie kącika przyrody wiosennego. Dzieci poprzynosiły cebulki i nasiona  kwiatów, zaczęły sadzić i siać. Czasami praca w brudnej ziemi daje dużo satysfakcji nie tylko dlatego, że można się ubrudzi ale i nauczyć w jaki sposób dzieją się różne rzeczy w przyrodzie, jakie nasza ziemia daje plony. Po całej pracy trzeba również podlać roślinki i dbać o nie by urosły i w przedszkolu dawały dzieciom uśmiech ,że praca dzieci owocuje i zakwita. Przedszkolaki uczą się po przez zabawę ale i pracę.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ