Tutaj powinien być opis

GIMNASTYKA W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

Gimnastyka z dziećmi jest ogromnie przyjemna. Okazuje się, że jeśli ciocia Agnieszka jest chora Pani Dyrektor też da rade. Gimnastyka przedszkolaków prowadzona przez Panią Dyrektor podobała się dzieciom. Na początku zajęć była zabawa „Witam was”.Dzieci ustawiiły się w dwóch kołach. W kole wewnętrznym dzieci stały zwrócone twarzami do swoich partnerów z koła zewnętrznego. Przy melodii płynącej z magnetofonu, wszyscy śpiewali powitalną piosenkę, a w odpowiednich momentach klaskali w dłonie kolegi. Następnie była zabawa Zabawa o charakterze ożywiającym- BEREK BOCIAN. Dzieci biegają po sali. Obroną przed łapiącym berkiem jest przyjęcie pozycji na jednej nodze z ramionami w bok. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły. W zdrowym ciele - zdrowy duch. Pozytywne endorfiny zdziałały w wyniku wysiłku i u dzieci i u prowadzących.
  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ