Tutaj powinien być opis

DZIEŃ KOBIET W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

W dniu 8 Marca dzieci z Punktu Przedszkolnego obchodzą tradycje tego święta. Występy dzieci i radosne wierszyki przedstawione przez nich  urozmaiciły Dzień Kobiet. Ze względu na święto dziewczynek to przede wszystkm chłopcy super pięknie recytowali przygotowane przez panią Agnieszkę wierszyki. Na zakończenie występów wszyscy przedstawili taniec do piosenki Toca Toca. Śpiew i taniec oraz występy zachwyciły wszystkich obecnych. Upominki dla kobiet -Serduszko z tulipanem 3D zostały wręczone przez chłopców na zakończenie miłych chwil. 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ