Tutaj powinien być opis

21 marca 2018 r. – Witamy WIOSNĘ!

Pożegnaliśmy zimę, a powitaliśmy wiosnę. Spacer z marzannami dzieci klas 0-III był zamanifestowaniem pożegnania złej zimy.

Tradycyjnie spaliliśmy kukły przedstawiające mijającą porę roku. Pan Andrzej Skwarna pomógł nam dopilnować, by spaliły się dokładnie, a ich szczątki nie rozpanoszyły się po świecie, nawołując zimę do powrotu.

Po spaleniu marzann wróciliśmy do szkoły. Czoło pochodu stroiły niesione przez dzieci kolorowe gaiki.

W szkole ogrzaliśmy się herbatą i zjedliśmy ciepłe kiełbaski przygotowane przez nasze mamy i panie woźne.

Po drodze do klas podziwialiśmy  wiosenne plakaty rozwieszone na korytarzu szkolnym, które z wielkim zaangażowaniem wykonaliśmy rano. Te wesołe obrazy wprawiają nas w dobry nastrój, bo jest na nich wszystko co lubimy: słońce, kwiaty, bociany, żabki i wiele innych elementów wiosennych. Na kilku znalazły się radosne rymowanki naszego spontanicznego autorstwa.

Cieszymy się, że nadeszła upragniona przez nas wiosna!

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ