Tutaj powinien być opis

Nasi uczniowie w Biegu Tropem Wilczym w Łowiczu

Około 150 zawodników pobiegło 3 marca, na dwóch dystansach biegu będącego hołdem pamięci dla Żołnierzy Wyklętych – „Tropem Wilczym”. Wśród startujących znalazło się 3 uczniów błędowskiej szkoły - Maja Szuflińska (kl. VI), Mateusz Szufliński i Bartosz Wojciechowski (obydwaj klasa II gimnazjum). Oba biegi wystartowały spod charakterystycznego murala w pobliżu parkingu za ratuszem, upamiętniającego Niezłomnych. W tym roku biegacze mieli do wyboru dwa dystanse o długości 1963 m i 5 kilometrów. 


Filmy i zdjęcia ze strony lowiczanin.info

Więcej informacji, filmów i zdjęć: http://lowiczanin.info/pobiegli-tropem-wilczym/

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ