Tutaj powinien być opis

PRZEDSZKOLAKI W URZĘDZIE GMINY

12 lutego dzieci z Punktu Przedszkolnego odwiedziły miejscowy Urząd Gminy , Pana Wójta Dariusza Reczulskiego i pracowników.Odwiedziny zostały przyjęte badzo pozytywnie zarówno przez Pana Wójta jak i pracowników.  W każdym pokoju, który odwiedzały dzieci zostały przyjęte z uśmiechem  i miłą rozmową. Oprowadzała nas Pani Sekretarz Gminy Dorota Bogusz-Kurczak, która w doskonałe i zrozumiałe przez dzieci słowa opowiadała, kto co robi czy za co jest odpowiedzialny. Przedszkolaki z uwagą oglądały i słuchały nowo poznane miejsce, były bardzo zadowolone. Przypieczętowaniem wizyty był słodki poczęstunek od Pana Wójta.

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ