Tutaj powinien być opis

Przedstawienie dla Dominiki

15 lutego witaliśmy w naszej szkole uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie wraz z wychowawcą p. Sylwią Jabłońską, którzy przedstawili Jasełka. Piękna inscenizacja słowno-muzyczna okraszona bajkowymi dekoracjami i strojami wywołała wśród nas wiele uśmiechu, radości, poczucia zadumy oraz wzruszenie. Młodzi aktorzy w sposób zabawny a jednocześnie, niezwykle dostojny starali się ukazać ponadczasowe wartości. To przedstawienie to kolejne wydarzenie charytatywne prowadzone przez naszą szkołę, dzięki któremu mogliśmy zebrać pieniądze na specjalistyczny wózek dla naszej koleżanki Dominiki Skomiał. Dziękujemy uczniom ze Zduńskiej Dąbrowy oraz wychowawcy za cudowny występ, okazane serce i chęć niesienie pomocy.  

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ