Tutaj powinien być opis

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

8 lutego w Tłusty czwartek w Punkcie Przedszkolnym odbył się Bal karnawałowy -przebierańców. Dzieci poprzebierane w ulubione postaci najczęściej bajkowe : Elsa, Anna, Roszpunka, Bella, Spidermany, Super bohaterowie, piraci, policjanci, strażak, pszczółka, motylek. Oczywiście dorośli kto chciał też mógł się przebrać, była Kowbojka Jessi kumpelka Chudego z bajki Toy Story, Królewna Snieżka, dwie lekarki. Zaczęliśmy tradycyjnie od Poloneza mamy parami prowadziły figury były dowolne a potem bal na sto par. Wspólny poczęstunek w czasie odpoczynku do nabrania sił i znowu ulubione piosenki jak ,,Mucha w mucholocie, Biegniemy do Zoo, Kaczuszki''. Najbardziej jednak śmiesznym utworem do tańca okazała się piosenka z bajki Minionki. 

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ