Tutaj powinien być opis

Apel podsumowujący półrocze i rozwiązanie konkursu

Dnia 23 stycznia 2018 r. odbył się apel, na którym członkowie samorządu Aleksandra Wilk i Tomasz Rojek podsumowali nasze osiągnięcia dydaktyczne w pierwszym półroczu 2017/2018. Następnie Mateusz Guzek i Michał Jabłoński przypomnieli nam zasady „Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe”. Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu na najładniejszą świąteczną dekorację klasy. A oto wyniki: klasy 0-III wszyscy zdobyli pierwsze miejsce i otrzymali kolorowe bloki rysunkowe, w kategorii klas IV – VI pierwsze miejsce zdobyła klasa V w kategorii VII- III gim., pierwsze miejsce zdobyła klasa III gimnazjum. Opiekun samorządu pani Aneta Staszewska wręczyła  przewodniczącym klas symboliczne czeki na 100zł . GRATULUJEMY. W imieniu SU życzymy wszystkim uczniom udanych ferii zimowych, wypoczywajcie i wracajcie pozytywnie naładowani i pełni werwy do pracy po feriach. SU

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ