Tutaj powinien być opis

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

26 stycznia odbył się w Szkole Podstawowej w Błędowie uroczysty Dzień Babci i Dziadka dzieci z Punktu Przedszkolnego z Chąśna. Dzieci przedstawiły część artystyczną, którą oglądali nie tylko dziadkowie ale i zaproszeni goście Pani Dyrektor szkoły Dorota Osowska, Pan Wójt Gminy Dariusz Reczulski, Pani Przewodnicząca Rady Powiatu Irena Kolos, Pan Przewodniczący Rady Gminy Ireneusz Sołtysiak. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci .Trzeba było się dobrze posilić by nabrać sił na konkursy przygotowane prze nauczycielkę. Na sam początek wybrane pary zatańczyły Walca  do muzyki z filmu ,,Noce i dnie". Taniec przez wszystkie pary został nagrodzony gromkimi brawami, a wszystkie pary zajęły I miejsce i każdy otrzymał dyplom. Następnie zostały wybrane trzy babcie, które miały zasłonięte oczy ponieważ musiały rozpoznać rękoma swoje wnuczęta. Babcie bez problemu w różny sposób rozpoznawały dzieci. I trzeci konkurs dotyczył odgadywania po pierwszych usłyszanych nutkach piosenki z lat 70-tych i 80-tych. Jedna babcia odgadnęła prawie wszystkie utwory. Potem odbyły się wspólne tańce dziadkowie i dzieci a na sam koniec utwory do tańca gdzie dziadek i babcia mogli sobie przypomnieć czasy młodości i potańczyć tylko we dwoje.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ