Tutaj powinien być opis

Dzień Babci i Dziadka (4 i 5-latki)

Dzień Babci i Dzień Dziadka to najpiękniejsze dni w roku.  W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 24 stycznia 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 4 – 5 letnie wraz z wychowawczynią G. Rajewską zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta . Dzieci przedstawiły część artystyczną , śpiewały piosenki , tańczyły oraz zaśpiewały tradycyjne „100 lat”.  Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom  swoich wnucząt nagradzając ich gromkimi brawami.  Były życzenia i laurki dla Babci i Dziadka. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i miłą rozmowa.  


Więcej zdjęć na naszym Facebooku.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ