Tutaj powinien być opis

Dzień Babci i Dziadka (6-latki)

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze najlepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 23 stycznia  2015r. odbyła się  w naszym przedszkolu w Błędowie uroczystość Dnia Babci i Dziadka, która stała  się już tradycją.

       Dyrektor Dorota Osowska powitała bardzo ciepłymi słowami szanownych gości, Dariusza Reczulskiego Wójta Gminy Chąśno, Łucję Sierotę Przewodniczącą Rady Rodziców oraz seniorów,  składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki,  oraz tańce .Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie brawa,  które bardzo cieszyły przedszkolaków. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne  tańce Babci i Dziadka oraz wnuków. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.

Mimo, że za oknem zima, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

                                                                      

  Uroczystość Babci i Dziadka przygotowała wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego p. Henryka Kośmider


Więcej zdjęć: http://lowiczanin.info/dzien-babci-i-dziadka-w-bledowie/

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ