Tutaj powinien być opis

Królowa Śniegu w klasach najmłodszych

25 stycznia 2018 r. Królowa Śniegu odwiedziła klasę drugą i trzecią. To już trzeci rok akcji, w której uczniowie gimnazjum czytają młodszym kolegom z klas 0 – III. W tym roku również dziewczynki z klasy siódmej włączyły się do akcji. Jednak baśń „Królowa Śniegu” J. Ch. Andersena czytały mamy uczniów z klasy trzeciej – Pani Małgorzata Kaźmierczak i Pani Monika Redos. Natomiast Aleksandra Kołaczyńska odegrała postać Królowej Śniegu, a Aleksandra Wilk przygotowała prezentację multimedialną zgodną z treścią czytanej baśni. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały i chętnie odpowiadały na pytania. Niewątpliwie czytanie bajek przez starszych kolegów i rodziców zachęci dzieci do częstszego kontaktu z książką, wpłynie znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej. Spotkanie przygotowały panie Alicja Bombrych i Alicja Muras.
Dzieci serdecznie dziękują rodzicom i Koleżankom za miłe chwile spędzone z literaturą.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ