Tutaj powinien być opis

Julka Wojda laureatką Festiwalu Kolęd

Julia Wojda z klasy II laureatką XV Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Domaniewicach.

W dniach 19 – 21 stycznia 2018r. odbył się w Domaniewicach  XV Festiwal Kolęd i Pastorałek. Do konkursu przystąpiło 122 solistów oraz 27 duetów/zespołów. Wielki sukces odniosła Julia Wojda z klasy II, zajmując II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Julia zaprezentowała kolędę „Gore gwiazda Jezusowi”. Akompaniowała jej grą na skrzypcach, siostra, Karolina Wojda z kl. VI.

 Gratulujemy!!!!!

Oficjalna informacja: 

http://www.gokdomaniewice.pl/n,koncert-laureatow-xv-festiwalu-koled-i-pastoralek-domaniewice-2018

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ