Tutaj powinien być opis

"Epidemia, czary mary i alchemia"

Dnia 12 stycznia szkołę odwiedził duet „Zaelektryzowani”, który specjalizuje się w propagowaniu atrakcyjnej edukacji poprzez przedstawianie interaktywnych spektakli. Celem przedstawień jest (poza oczywistym elementem rozrywkowym) przemycić treści lekcyjne w scenariuszu napisanym pod kątem uczniów. Spektakl nosił tytuł „Epidemia, czary mary i alchemia”. Aktorzy przedstawili barwny scenariusz dopuszczając publikę do interakcji. W swoim wystąpieniu wykonali doświadczenia: rura Bernoullego, lewitujące piłki, płonąca dłoń, zabawy z helem, właściwości wodoru i wiele innych. Była to ciekawa lekcja chemii i fizyki dla starszych uczniów, a u młodszych z pewnością rozbudziła przyrodniczą ciekawość.

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ