Tutaj powinien być opis

„Od węża w kieszeni, do serca na dłoni”

15 stycznia 2018r. byliśmy w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie uczniowie klasy siódmej, drugiej i trzeciej gimnazjum obejrzeli jedną z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających opowieści „Opowieść wigilijną”  na podstawie książki Karola Dickens’a. Ta wspaniała Dickensowska opowieść o zatwardziałym skąpcu, którego w noc w Wigilię Bożego Narodzenia nawiedzają duchy i doprowadzają do jego moralnej metamorfozy zrobiła na widzach niesamowite wrażenie. Aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role. Zachwyt wywołała także gra aktorska dzieci, które znakomicie oddały niewinny charakter postaci. Również choreografia i stroje aktorów doskonale oddawały klimat tamtych czasów, a ruchome elementy bogatej dekoracji umożliwiały błyskawiczną zmianę miejsca akcji. Efekty świetlne i akustyczne wzbogacały widowisko i pozostawiały  niezapomniane wrażenia.
               Spektakl niewątpliwie był doskonałym uzupełnieniem lektury omawianej na języku polskim. 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ