Tutaj powinien być opis

JASEŁKA W SZKOLE

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny- pełen radości, miłości i pokoju. W tej  świątecznej atmosferze uczniowie klasy VII pod opieką pani katechetki zaprezentowali Misterium Bożonarodzeniowe Jasełka. Na widowni zasiedli zaproszeni goście, rodzice oraz cała społeczność szkolna. Młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem, przedstawili nie tylko historię narodzenia Jezusa. Na początku przypomnieli rzeczywistość Nieba i Piekła. Przejęci i  zmartwieni Aniołowie ukazali zagubioną ludzkość, która odeszła od Boga. Usłyszeliśmy również spektakularną piekielną konwersację, przepełnioną diebelskim knuciem! Oczywiście, nie zabrakło Maryi i Józefa poszukujących schronienia oraz Mędrców ze Wschodu, którzy dzielnie podążali za Gwiazdą. Ostatnia scena przedstawienia przepełniona była radością z narodzenia Zbawiciela w Betlejem. Jasełka w wykonaniu młodzieży wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ