Tutaj powinien być opis

Alicja Gać z klasy II laureatką konkursu „Ekologiczna ozdoba Bożonarodzeniowa”

Alicja Gać z klasy II laureatką konkursu „Ekologiczna ozdoba Bożonarodzeniowa”.

W dniu 21 grudnia(we czwartek) 2017r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łowiczu rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Łowiczu pt.: „Ekologiczna ozdoba Bożonarodzeniowa”.

Do konkursu zgłoszono 59 prac. Wybrano 3 najlepsze prace przyznając pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Nasza uczennica Alicja Gać z klasy II szkoły podstawowej zajęła II miejsce. Laureatka otrzymała nagrodę książkową „Dzieci z Bullerbyn” A. Lindgren, grę planszową i pamiątkowy dyplom. Wielkie gratulacje od wych. Alicji Muras oraz koleżanek i kolegów. Życzymy dalszych sukcesów!

Oficjalna informacja: 

https://www.powiat.lowicz.pl/1401,glowna-news-owa.html?tresc=26305

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ