Tutaj powinien być opis

Ostatnie przygotowania do świąt

Dnia 15 grudnia (piątek) 2017 roku trwały ostatnie przygotowania do świątecznego dnia, który odbędzie się już jutro (środa - 20.12). Wszyscy mieliśmy ręcę pełne pracy - dziewczęta z III klasy gimnnazjum (Zuzia Jabłońska, Zuzia Guz, Ala Waracka i Ewa Szwarocka) kończyły dekorować pierniki, a w sali plastycznej pani Katarzyna Wojciechowska wraz z rodzicami i uczennicami pakowały upominki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w ten szczególny dzień! Opiekunowie SU - Aneta Staszewska i Tomasz Kłosiński. 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ