Tutaj powinien być opis

W zaczarowanym świecie Kopciuszka

13 grudnia 2017 r. w zaczarowany świat Kopciuszka zabrały naszych  przedszkolaków dziewczynki z klasy siódmej (Aleksandra Kołaczyńska i Karolina Gać). To cykliczne działanie rozpoczęte przez gimnazjalistów w latach ubiegłych w ramach projektu biblioteki szkolnej „Jak starsi uczniowie zachęcają młodszych do czytania książek?”, dzięki któremu nasi najmłodsi mają możliwość słuchania czytanych przez swoich starszych kolegów opowiadań, bajek, wierszy. Chcąc  wzbudzić w swoich młodszych kolegach radość z czytania i  bardziej zainteresować ich treścią lektury, dziewczynki przygotowały ciekawą prezentację i jedna z nich wcieliła się w postać Kopciuszka. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały i bezbłędnie odpowiadały na pytania dotyczące treści bajki. Zwieńczeniem  czytania były przygotowane przez siódmoklasistki bajkowe kolorowanki. Dzień był nie tylko doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych,  ale również integracją starszych uczniów z młodszymi.  

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ