Tutaj powinien być opis

Wycieczka do teatru w Płocku na spektakl pt.: „Szatan z siódmej klasy”.

21 listopada 2017 roku uczniowie klas: IV-VI  Szkoły Podstawowej w Błędowie obejrzeli w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku spektakl pt.: „Szatan z siódmej klasy” według powieści Kornela Makuszyńskiego. Główny bohater Adam Cisowski to mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną. Spektakl opowiadał o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich – zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, starał się rozwiązać. Drzwi. W ciągu dnia otwieramy ich dziesiątki. Wszystkie roztaczają przed nami nową przestrzeń. A mimo to, nie zwracamy na nie uwagi. A co jeśli okazałoby się, że w codziennym zabieganiu mijamy drzwi, które prowadzą do wielkiego skarbu? Stają się one wrotami, oddzielającymi zwykłe, codzienne sprawy od fascynującej, pełnej niespodzianek przygody. W czasie spektaklu mieliśmy okazję przekroczyć takie wyjątkowe wrota wraz z Adamem Cisowskim i przekonać się, jak niewiele potrzeba, aby zwyczajne życie zamieniło się w niesamowitą przygodę. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Po spektaklu udaliśmy się do galerii „Mazovia”, gdzie miała miejsce degustacja smacznych posiłków w KFC oraz drobne zakupy. 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!

  • |
  • REALIZUJEMY PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ "NOWA JAKOŚĆ EDUKACJI W GMINIE CHĄŚNO". WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 509.157,60 ZŁ